Doprava a platba

 Doprava a platba na eshopu Luxprim.cz

  • Při nákupu nad 2 000 Kč doprava zdarma v rámci ČR.
  • Zboží zasíláme v rámci České republiky. V případě zájmu o zaslání zboží do zahraničí nás kontaktujte.
  • Zasíláme prostřednictvím dopravce Česká pošta, s. p.

 

DOPRAVA PLATBA CENA
Osobní odběr

hotově/kartou

Zdarma
Balík do ruky

Online kartou, převodem, dobírkou.

130,- Kč
Balík Na poštu

Online kartou, převodem, dobírkou.

130,- Kč
Balík do Balíkovny Online kartou, převodem, dobírkou. 80,- Kč

 

1. PŘEPRAVA A DODÁNÍ ZBOŽÍ

1.1. Způsob doručení zboží určuje prodávající, není-li v kupní smlouvě stanoveno jinak. V případě, že je způsob dopravy smluven na základě požadavku kupujícího, nese kupující riziko a případné dodatečné náklady spojené s tímto způsobem dopravy.

1.2. Je-li prodávající podle kupní smlouvy povinen dodat zboží na místo určené kupujícím v objednávce, je kupující povinen převzít zboží při dodání. Nepřevezme-li kupující zboží při dodání, je prodávající oprávněn požadovat poplatek za uskladnění ve výši Kč (slovy: korun českých) nebo je prodávající oprávněn od kupní smlouvy odstoupit.

1.3. V případě, že je z důvodů na straně kupujícího nutno zboží doručovat opakovaně nebo jiným způsobem než bylo uvedeno v objednávce, je kupující povinen uhradit náklady spojené s opakovaným doručováním zboží, resp. náklady spojené s jiným způsobem doručení.

1.4. Při převzetí zboží od přepravce je kupující povinen zkontrolovat neporušenost obalů zboží a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně oznámit přepravci. V případě shledání porušení obalu svědčícího o neoprávněném vniknutí do zásilky nemusí kupující zásilku od přepravce převzít. Podpisem dodacího listu kupující stvrzuje, že obal zásilky obsahující zboží byl neporušen.

1.5. Další práva a povinnosti stran při přepravě zboží mohou upravit zvláštní dodací podmínky prodávajícího, jsou-li prodávajícím vydány.