O nás

LUXPRIM

,,Věříme v moderní řešení, která šetří výdaje i životní prostředí."

Kdo jsme

Jsme dynamická společnost, která žije moderním osvětlením. Naší prioritou je spokojený zákazník, proto si zakládáme na profesionalitě a vstřícný a individuální přístup ke klientům je pro nás samozřejmostí. Více než 15 let zkušeností v oboru z nás dělá jednoho z nejvýznamnějších dodavatelů interiérových svítidel, průmyslových svítidel i veřejného osvětlení. Dodáváme produkty, které zvyšují komfort v domácnostech a bezpečnost na komunikacích.

Silnou stránkou společnosti je dlouhodobá praxe všech zaměstnanců - většina v oboru působí více než 15 let - a výborné vztahy ve firmě, což se odráží i v přístupu k zákazníkovi. Většina klientů se k nám stále vrací a cení si osobního přístupu. Stále se rozrůstající tým společnosti je kvalifikovaný a neustále se vzdělává. 

Díky síti našich obchodních zástupců, distributorů, a také díky e-shopu www.luxprim.cz, využívají našich služeb zákazníci po celé ČR.

Kde jsme se tu vzali

Společnost vznikla v roce 2009, v době krize, a přesto si v průběhu jednoho roku našla přední místo na trhu. V roce 2010 byla navázána spolupráce na bázi distributora se společností 2N Telekomunikace – tuzemského i zahraničního leadera v oblasti komunikačních systémů. Ihned poté byly navázány spolupráce i s dalšími výrobci.

Od roku 2011 se LUXPRIM, zabývá vývojem, vlastní produkcí a importem technologií v oblasti LED osvětlení. Nabízíme řešení na míru, standardní prodej LED světlených zdrojů a svítidel i designových svítidel pro Vaše projekty.

U vlastních produktů nabízíme možnost dlouhé záruky a řešení případných reklamací formu výměny zboží, což nám zajišťuje velkou konkurenční výhodu. Naše společnost je partnerem největších velkoobchodů a několika stovek elektromontážních firem, v tuzemsku i v zahraničí.

Máme zastoupení také v Rakousku ve Vídni a v Polsku ve městech Oppole a Poznaň. Partnerům zajišťujeme přístup k širokému sortimentu produktů za výborné ceny.

Co nabízíme

,,Naší misí je dodávat kvalitní moderní osvětlení dostupné všem."

Na webu www.luxprim.cz nabízíme široké portfolio produktů z oblasti interiérového i exteriérového osvětlení a většinu sortimentu máme skladem.

 • LED osvětlení – jsme přímý dovozce – vše je tedy za perfektní ceny, s přímou komunikací bez zprostředkovatelů
 • designová svítidla
 • veřejné osvětlení
 • osvětlení do kanceláří
 • LED pásky
 • chytrá svítidla ovládaná aplikací v mobilu nebo dálkovým ovladačem
 • doprava při nákupu nad 3000 Kč ZDARMA
 • vypracování studií návratnosti, projekty, dodávky
 • řešení na míru
 • výpočty osvětlení v programu Dialux
 • vouchery se slevou na další nákup

Naše další služby

Poradenství – náš tým odborníků vám navrhne zařízení pro Vaše projekty

Vypracování kalkulací – pro partnery zpracováváme obratem kalkulace do projektů

Technická podpora – technici rychle odpoví na Vaše případné dotazy, partnerům nabízíme možnost uvedení zařízení do provozu přímo v místě instalace

Pozáruční garance – pro partnery zajistíme pozáruční servis na míru

Možnost prodloužení záruky – u většiny produktů nabízíme možnost prodloužení záruky na 3, 5, 7 let

Řešení reklamací výměnou – u našich vlastních produktů jsou řešeny reklamace výměnou

Import zboží na míru – pro velké a speciální projekty jsme schopni zajistit přímý dovoz zboží za velmi nízké ceny a dobré kvality, máme vazby na desítky celosvětové známých ověřených výrobců

Díky uvedeným výhodám, je pro Vás spolupráce s námi vždy přínosem.

Naše realizace

 

Chcete se jako první dozvědět o nejnovějších akcích, slevách nebo novinkách v sortimentu? Nebo máte jakékoliv připomínky či komentáře?

Sledujte náš facebookový profil ZDE!