V sobotu 25. 6. 2022 bude Showroom na adrese Vídeňská 101/119 DOČASNĚ UZAVŘEN.

O nás

ESYST, s.r.o.

 

,,Věříme v moderní řešení, která šetří výdaje i životní prostředí."

 

Kdo jsme

Jsme dynamická společnost, která žije moderním osvětlením. Naší prioritou je spokojený zákazník, proto si zakládáme na profesionalitě a vstřícný a individuální přístup ke klientům je pro nás samozřejmostí.

Více než 10 let zkušeností v oboru z nás dělá jednoho z nejvýznamnějších dodavatelů interiérových svítidel, průmyslových svítidel i veřejného osvětlení.  Dodáváme produkty, které zvyšují komfort v domácnostech a bezpečnost na komunikacích.

 

Náš showroom
V roce 2017 jsme zvětšili naše prostory a otevřeli jeden z největších showroomů se svítidly v Brně – ve VIENNA LIGHT POINT na ulici Vídeňská 101/119, který se stal základnou naší společnosti. Můžete si zde prohlédnout, nebo i přímo zakoupit, svítidla, která nabízíme – naši kolegové se Vám budou ochotně věnovat a rádi odpoví na jakékoliv Vaše dotazy ohledně produktů či našich dalších služeb. Nové prostory nám rovněž umožnily i navýšení skladových zásob, což většina zákazníků uvítala.

Showroom Vienna Light Point

 

Silnou stránkou společnosti je dlouhodobá praxe všech zaměstnanců - většina v oboru působí více než 10 let - a výborné vztahy ve firmě, což se odráží i v přístupu k zákazníkovi - většina klientů se k nám stále vrací a cení si osobního přístupu. Stále se rozrůstající tým společnosti je kvalifikovaný a neustále se vzdělává. 

Díky síti našich obchodních zástupců, distributorů, a také díky e-shopu - www.luxprim.cz, využívají našich služeb zákazníci po celé ČR.

Kde jsme se tu vzali

Společnost vznikla v roce 2009, v době krize, a přesto si v průběhu jednoho roku našla přední místo na trhu. V roce 2010 byla navázána spolupráce na bázi distributora se společností 2N Telekomunikace – tuzemského i zahraničního leadera v oblasti komunikačních systémů. Ihned poté byly navázány spolupráce i s dalšími výrobci.

Od roku 2011 se větší část společnosti ESYST, středisko LUXPRIM, zabývá vývojem, vlastní produkcí a importem technologií v oblasti LED osvětlení. Nabízíme řešení na míru, standardní prodej LED světlených zdrojů a svítidel i designových svítidel pro Vaše projekty. Vše za perfektní ceny – jsme přímý dovozce.

U vlastních produktů nabízíme možnost dlouhé záruky a řešení případných reklamací formu výměny zboží, což nám zajišťuje velkou konkurenční výhodu.

Jsme výhradními zástupci značek Dalen a Zuma Line pro Českou republiku.

Naše společnost je partnerem největších velkoobchodů a několika stovek elektromontážních firem, v tuzemsku i v zahraničí.

Máme pobočky i v Rakousku ve Vídni a v Polsku ve městech Oppole a Poznaň.

Partnerům zajišťujeme přístup k širokému sortimentu produktů za výborné ceny.

Jaroslav Sochor

CEO

Co nabízíme

,,Naší misí je dodávat kvalitní moderní osvětlení dostupné všem."

Na webu www.luxprim.cz nabízíme široké portfolio produktů z oblasti interiérového i exteriérového osvětlení a většinu sortimentu máme skladem.

 • LED osvětlení – jsme přímý dovozce – vše je tedy za perfektní ceny, s přímou komunikací bez zprostředkovatelů
 • designová svítidla
 • veřejné osvětlení
 • osvětlení do kanceláří
 • LED pásky
 • chytrá svítidla ovládaná aplikací v mobilu nebo dálkovým ovladačem
 • doprava při nákupu nad 3000 Kč ZDARMA
 • vypracování studií návratnosti, projekty, dodávky
 • řešení na míru
 • výpočty osvětlení v programu Dialux
 • vouchery se slevou na další nákup

 

Naše další služby

 • Poradenství – náš tým odborníků vám navrhne zařízení pro Vaše projekty
 • Vypracování kalkulací – pro partnery zpracováváme obratem kalkulace do projektů
 • Technická podpora – technici rychle odpoví na Vaše případné dotazy, partnerům nabízíme možnost uvedení zařízení do provozu přímo v místě instalace
 • Pozáruční garance – pro partnery zajistíme pozáruční servis na míru
 • Možnost prodloužení záruky – u většiny produktů nabízíme možnost prodloužení záruky na 3, 5, 7 let
 • Řešení reklamací výměnou – u našich vlastních produktů jsou řešeny reklamace výměnou
 • Import zboží na míru – pro velké a speciální projekty a objednávky jsme schopni zajistit přímý dovoz zboží z Asie – pro vás záruka velmi nízké ceny a dobré kvality, máme vazby na desítky celosvětové známých ověřených výrobců

 

Díky uvedeným výhodám, je pro Vás spolupráce s námi vždy přínosem.

 

Realizace

 

Chcete se jako první dozvědět o nejnovějších akcích, slevách nebo novinkách v sortimentu? Nebo máte jakékoliv připomínky či komentáře?

Sledujte náš facebookový profil ZDE!

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení